Komunikat

Szanowni Klienci. W dniu 27. lutego miała miejsce poważna awaria sieci światłowodowej należącej do CITY-SAT Gordzielik. Doszło do niej z przyczyn od nas niezależnych, a usterka została usunięta tak szybko, jak było to możliwe. Niestety z powodu awarii część Klientów nie miała tymczasowo dostępu do telewizji, internetu i telefonii. Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy. Jednocześnie…
Przeczytaj więcej

Zmiana jakości nadawania!

Uprzejmie informujemy, że od dnia 29.10.2018 kanały TV4 oraz Polsat FILM nadawane są w jakości HD. Tego samego dnia z listy zniknęły kanały Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra w jakości SD. Programy te wciąż nadawane są w jakości HD

Uwaga! Zmiana jakości nadawania TNT!

Z dniem 28.08.2018 program TNT nadawany jest w jakości HD. Aby poprawnie odbierać kanał w nowej jakości wymagane jest ponownie wyszukanie kanałów na Państwa odbiornikach. Instrukcje wyszukiwania kanałów znajdziecie Państwo na pasku menu w zakładkach Inne → Obsługa.

Internet przyspiesza

Z dniem 01.06.2018 wprowadziliśmy nową ofertę prędkości internetu, szczegółowy cennik znajduję się w zakładce Oferta → Internet. Wraz z nowymi prędkościami wprowadziliśmy nową promocję pozwalającą na zmianę aktualnej prędkości.

Zmiana częstotliwości pakietu analogowego

Uprzejmie informujemy, że w dniu 7.05.2018 zostały wprowadzone zmiany w częstotliwościach nadawania pakietu analogowego. Szczegółowa lista zmian znajduję się w zakładce Oferta → Telewizja → Telewizja Analogowa.