Dane osobowe

Administratorem Twoich danych osobowych będzie CITY-SAT Gordzielik Sp. z o.o., możesz się z nami skontaktować:

  • Listownie: ul. Plac Żeromskiego 8, 47-100 Strzelce Opolskie,
  • Mailowo: citysat@citysat.com.pl,
  • Telefonicznie: 77 461 40 87

Twoje dane osobowe pozostawione w związku z korzystaniem ze strony internetowej, będą przetwarzane w celach informowania o prowadzonej działalności, marketingu produktów i usług ( w tym profilowania), analitycznych, wykonywania pomiarów statystycznych oraz umożliwienia udoskonalenia usług czy dopasowania ich do Twoich potrzeb.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w związku z korzystaniem ze strony internetowej jest dobrowolne. Niezebranie Twoich danych osobowych, może jednak uniemożliwić poprawne działanie strony internetowej oraz poprawne działanie usług.
Korzystanie z niniejszej strony internetowej, bez zmiany ustawień dotyczących prywatności jest równoznaczne z akceptacją otrzymywania plików cookies. Zmiany ustawień można dokonać w dowolnym momencie.

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest wyrażona przez Ciebie zgoda na przetwarzanie danych osobowych, oraz nasz uzasadniony interes, w związku z możliwością informowania o prowadzonej działalności oraz chęcią udoskonalenia świadczonych usług.

Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych lub wyrażenia sprzeciwu.

Twoje dane osobowe, nie będą przekazywane innym podmiotom.

Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Ci następujące prawa:
  • Prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych – wycofanie zgody jest możliwe w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania z prawem, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • Prawo do dostępu do Twoich danych osobowych,
  • Prawo do żądania sprostowania Twoich danych osobowych,
  • Prawo do żądania usunięcia Twoich danych osobowych,
  • Prawo do żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych,
  • Prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych,
  • Prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych.
W celu wykonania swoich praw z zakresu ochrony danych osobowych, skontaktuj się z nami ( dane kontaktowe zostały podane w punkcie nr 1 )

Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku uznania, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE